,,Piligrimo pėdos portretas“

Prasidėjus adventui, Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenės nariai Šiluvos šventovėje aplankė Mindaugo Meškausko fotografijų parodą ,,Piligrimo pėdos portretas“. Esame labai dėkingi popiežiškojo Grigaliaus universiteto Romoje doktorantei, menotyrininkei, šiuolaikinio religinio meno ir sakralios erdvės tyrinėtojai, muziejininkei Rūtai Giniūnaitei už labai išsamų šios ekspozicijos pristatymą. Šis aukšto lygio meninis vaizdas ne tik labai sužavėjo, bet ir įkvėpė bei paskatino bendruomenės narius leistis į advento išgyvenimą kitaip.

Labai džiaugiamės šiltu susitikimu su Kauno arkivyskupu emeritu Lionginu Virbalu SJ, kuris šiuo advento laikotarpiu ypač palietė mūsų širdis.

Nuo spalio 13 d. Šiluvos Jono Pauliaus II piligrimų namuose buvo eksponuojama Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ visos bendruomenės kūrybinių darbų paroda „Aš myliu savo šeimą“, skirta popiežiaus Pranciškaus paskelbtiems Šeimos metams. Džiaugiamės puikia galimybe tokioje ypatingoje vietoje parodyti vaikų – tėvų – senelių su meile sukurtus bendrus darbus – apmąstymus apie savo šeimą.