APIE TERAPINĮ RAŠYMĄ „ŽVAIGŽDUTĖJE”
Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė” kolektyvas dalyvavo psichologiniuosemokymuose „Terapinis rašymas, kaip saviugdos priemonė”. Tai nūdienoje labai naudingi mokymai darbuotojams. Tokie mokymai plečia kiekvieno asmens galimybes ir gebėjimus rūpintis savo psichologine savijauta. Mokymus vedė psichologė, psichoterapeutė, Atidos (ang. mindfulness) mokytoja Inga Juodkūnė.Renginio metu kalbėta apie rašymo terapijos metodą, kai svarbu ne rezultatas, bet pats procesas, patyrimas. Kartais reikia …










